Sérum proti vráskám

Sérum proti vráskám

Vrásky nevyskočí přes noc a přes noc se jich taky nezbavíte. Co znamená sérum proti vráskám?

Zazvonil budík, po dlouhém přemlouvání jste vstali z postele a nazuli si teplé papuče. Za drbání se na hlavě nebo na hýždích přecházíte do koupelny, kde se při pohledu do zrcadla nemůžete divit tomu, co vzniklo přes noc na vašem obličeji. VRÁSKY! Tato drobná kosmetická nedokonalost, která je zprvu velmi jemná, ale s postupem let se prohlubuje, značí, že se stárnutí nevyhýbá ani vám. Naštěstí se s vráskami nemusíte nutně ztotožnit. Stačí vsadit na sérum proti vráskám, které vrásky zdatně zvládne.

Proč vrásky vznikají?

Proč ale vrásky vznikají? Není tajemstvím, že mluvíme o typickém projevu stárnutí, ale proč s tímto obdobím jde ruku v ruce? Mluvíme o velmi složitém procesu, při kterém dochází k vnitřním změnám v hlubokých vrstvách kůže s nežádoucím estetickým efektem. Na vině je především ztráta kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, což jsou složky mající velký vliv na pevnost a pružnost pokožky. Když se k tomu přidá nedostatečná hydratace, kontury tváře jsou rázem povadlé a vrásky hluboké.

Obecně dělíme vrásky podle příčin jejich vzniku, a to na mimické a statické. Zatímco mimické vznikají kvůli našim emocím, které vyjadřujeme s pomocí obličejových svalů, statické má na svědomí právě ztrácející se kolagen, věk a hormonální změny.

Další příčiny vzniku vrásek

Za větším množstvím vrásek, které se aktivně objevují na naší pleti, však může i řada jiných faktorů, k nimž patří sluníčko. Nebezpečné ultrafialové záření narušuje funkci buněk v pokožce, především pak tvorbu kolagenu, která bývá narušována a zpomalena. Když se k tomu přidá znečištěné ovzduší a nedostatek spánku, přibývající vrásky jsou naším denním chlebem.

Sérum proti vráskám nebo snad nějaký vitamín?

I když boj s Pánem času nelze zcela vyhrát, jsou způsoby, jak ho můžeme přelstít. Pokud vám vrásky na čele nebo v okolí očí dělají další vrásky, tak je na čase se zamyslet, jestli není nějaké sérum na vrásky, vitamín či jiný doplněk stravy. Případně existujte doslova koktejl všech potřebných látek a prémiových složek, které obsahuje například produkt Rays Anti Age, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen látající díry vzniklé v posledních letech a navracející mladistvý vzhled pokožce, ceramidy, bromelain, karnosin, kyselinu hyaluronovou, Q10 a řadu dalších účinných složek, které působí v kombinaci doslova jako elixír mládí a je považován veřejností jako určitým lékem na dlouhověkost.

Proč hydrolyzovaný kolagen?

Na trhu je však kolagenu celá spousta, proč právě hydrolyzovaný kolagen? Je známé, že tato forma kolagenu je pro lidské tělo daleko stravitelnější a lépe přijatelná. Organismus si z hydrolyzovaného kolagenu vezme maximum, zatímco z nativního jen špetku. A to je ten hlavní důvod, proč dát ostatní verze této bílkoviny stranou.

Ptáte se, proč je hydrolyzovaný kolagen snadno vstřebatelný a stravitelný? Důvodem toho je fakt, že prochází hydrolýzou čili procesem, při kterém dochází ke štěpení molekulových řetězců. Složení kolagenu je tak rázem šetrnější k organismu a pro něj přijatelnější.

You must be logged in to post a comment